Space Tech Expo Europe 2019

25. listopadu 2019 Novinky


Space Tech Expo Europe 2019

Již třetí rok v řadě je Space Tech Expo Europe nejzásadnějším evropským dodavatelským a inženýrským veletrhem pro výrobu, návrh, testování a inženýrské služby pro kosmické lodě, subsystémy a součásti určené pro vesmírné aplikace. Výstava a konference přitahují tisíce průmyslových představitelů, vedoucích pracovníků, inženýrů, specifikátorů a kupujících, aby se setkali s výrobci v celém dodavatelském řetězci civilní, vojenské a komerční sféry.

Sobriety s.r.o. se ujala náročného úkolu - vyvíjí experimentální platformu pro testování a řešení problémů s landery a přistávacími komponenty ve stavu mikro/nízké gravitace. Pro názornou ukázku jsme na Space Tech Expo Europe 2019 představili zkušební demonstrátor.

Návštěvníci také projevili velký zájem o 3D modely našich regulačních ventilů, určených pro škrticí LOX-metanový raketový motor s expanzním cyklem M10 (součást  horního stupně nosiče Vega-E) a elektricky regulované ventily umožňující řízení tahu raketového motoru (projekt ve spolupráci s firmou AVIO).